Vino să faci parte din echipa Pakmaya!

1.MUNCITORI AMBALARE

Profilul postului

  • Absolvenți liceu / școală profesională / curs calificare profil tehnic (mecanic, electromecanic);
  • Disponibilitate pentru activitate în schimburi;
  • Cunoștințe de operare pe calculator constituie un avantaj;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj.

Responsabilitați:

  • Supravegherea procesului de ambalare și buna funcționare a mașinilor;
  • Anunțarea persoanelor responsabile în caz de defecțiune;
  • Urmărirea volumului de rebut.

Beneficii:

  • se asigură instruire adecvată pentru dobândirea aptitudinilor specifice;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională;
  • masă caldă;
  • transport în Pașcani;
  • abonament medical;
  • bonus de performanță;
  • pachet prime si beneficii conform Contract Colectiv de Muncă.

2.ECONOMIST

 Profilul postului:

  • Absolvent al unei facultăți de științe economice, secția contabilitate și informatică de gestiune sau finanțe-bănci;
  • Masterul obținut în aceeași specializare sau într-o specializare înrudită, constituie un avantaj;
  • Experiență în operarea MS Office (Excel, Word);
  • Limba engleză minim nivel mediu;
  • Abilități numerice si atenție distributivă;
  • Capacitate mare de analiză și sinteză.

Responsabilități:

  • Efectuarea de activități de contabilitate generală prin utilizarea unui program informatic de evidență contabilă;
  • Efectuarea de înregistrări contabile corect și la timp, respectând legislația în vigoare și politicile companiei;
  • Întocmirea unor lucrări de analiză sau sinteză, dupa caz, solicitate de managementul companiei.

Beneficii:

Daca iti doresti sa faci parte dintr – un colectiv de profesionisti asteptam CV –ul tau pe adresa de email: resurseumane@rompak.ro sau la sediul societatii noastre din Pascani, str. Gradinitei nr.1C.