Echipa PAKMAYA ROMÂNIA,

formată din peste 200 de membri, te așteaptă!

1. TEHNICIAN LABORATOR

Profilul postului:

  • Absolventi liceu/ scoala postliceala /studii superioare de profil (specializare chimie, biologie);
  • Cunostinte operare PC: Word, Excel;
  • Se asigura instruire adecvata pentru dobandirea aptitudinilor specifice;
  • Disponibilitate activitate in schimburi;
  • Experienta pe un post similar constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Prelevarea si efectuarea testelor de laborator pentru materii prime si produse finite respectand instructiuni, proceduri, normative si standarde in vigoare;
  • Inregistrarea rezultatelor obtinute in bazele de date;
  • Prepararea solutiilor de reactivi si de neutralizare;
  • Calibrarea aparaturii si echipamentelor de laborator conform procedurilor operationale;

Beneficii:

  • instruire adecvata pentru dobandirea aptitudinilor specifice;
  • posibilitatea de dezvoltare profesionala si personala in cadrul companiei;
  • masa calda;
  • transport in Pascani pe rutele implementate;
  • abonament medical privat;
  • bonus de performanta;
  • prime si alte beneficii conform CCM;

2. MUNCITOR AMBALARE

Profilul postului

  • Absolvenți liceu / școală profesională / curs calificare profil tehnic (mecanic, electromecanic);
  • Disponibilitate pentru activitate în schimburi;
  • Cunoștințe de operare pe calculator constituie un avantaj;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj.

Responsabilitați:

  • Supravegherea procesului de ambalare și buna funcționare a mașinilor;
  • Anunțarea persoanelor responsabile în caz de defecțiune;
  • Urmărirea volumului de rebut.

Beneficii:

  • se asigură instruire adecvată pentru dobândirea aptitudinilor specifice;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională;
  • masă caldă;
  • transport în Pașcani;
  • abonament medical;
  • bonus de performanță;
  • pachet prime si beneficii conform Contract Colectiv de Muncă.

Vino să faci parte din echipa Pakmaya!

Daca iti doresti sa faci parte dintr – un colectiv de profesionisti asteptam CV –ul tau pe adresa de email: resurseumane@rompak.ro sau la sediul societatii noastre din Pascani, str. Gradinitei nr.1C.