Echipa PAKMAYA ROMÂNIA,

formată din peste 200 de membri, te așteaptă!

ELECTRICIAN INTREȚINERE

Profilul postului

  • Absolvenți școală profesională / liceu / studii superioare de profil;
  • Se asigură instruire adecvată pentru dobândirea aptitudinilor specifice;
  • Disponibilitate activitate în schimburi;
  • Experiența pe un post similar constituie avantaj.

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de mentenanță preventivă, curentă, programată sau capitală conform graficului de mentenanță stabilit pe instalații, utilaje și echipamente electrice;
  • Monitorizarea sistematica a functionarii corespunzatoare a instalatiilor si echipamentelor electrice si de automatizare;
  • Participă la diagnosticarea și rezolvarea defectelor apărute în zona de responsabilitate, folosind aparatura de masură și control;
  • Execută manevre în instalațiile electrice;
  • Execută lucrări sub tensiune;

OPERATOR STAȚIE TRATARE APE

  • Absolvent de studii medii profil mecanic;
  • Cunoștințe de operare a unei instalații de tratare ape uzate, constituie un avanataj;

  • Monitorizarea zilnică a stațiilor de tratare, prelevarea probelor pentru analiză și testarea acestora în laborator pentru verificarea calității apei tratate;
  • Verificarea procesului de tratare, a pompelor, traseelor și a bazinelor de colectare;
  • Evidența cantitățile de substante utilizate și a deșeurilor generate;

MUNCITOR AMBALARE

  • Absolvenți liceu / școală profesională / curs calificare profil tehnic (mecanic, electromecanic);
  • Disponibilitate pentru activitate în schimburi;
  • Cunoștințe de operare pe calculator constituie un avantaj;
  • Experiența pe un post similar constituie un avantaj.

Responsabilitați:

  • Supravegherea procesului de ambalare și buna funcționare a mașinilor;
  • Anunțarea persoanelor responsabile în caz de defecțiune;
  • Urmărirea volumului de rebut.

MECANIC ÎNTREȚINERE

  • Absolvent de studii tehnice, profil mecanic;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;

  • Stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor care necesită înlocuire;
  • Efectuarea operațiilor de montaj, reparații sau întreținere a utilajelor, diverselor mașini și aparate;

Beneficii:

  • instruire adecvată pentru dobândirea aptitudinilor specifice;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională și personală în cadrul companiei;
  • masă caldă;
  • transport în Pașcani pe rutele implementate;
  • abonament medical privat;
  • bonus de performanță;
  • prime și alte beneficii conform CCM;

Vino să faci parte din echipa Pakmaya!

Daca iti doresti sa faci parte dintr – un colectiv de profesionisti asteptam CV –ul tau pe adresa de email: resurseumane@rompak.ro sau la sediul societatii noastre din Pascani, str. Gradinitei nr.1C.