Echipa PAKMAYA ROMÂNIA,

formată din peste 200 de membri, te așteaptă!

ȘEF MANEVRĂ/ȘEF TREN/IMPIEGAT DE MIȘCARE

Profilul postului

  • Absolvent de Curs calificare în meseria de ȘEF DE MANEVRĂ, ȘEF TREN, IMPIEGAT DE MIȘCARE

Responsabilități:

  • Coordonează efectuarea manevrei pe LFI;
  • Participă la programele de instruire organizate de societate;
  • Desfășoară activitatea în conformitate cu cerințele de siguranță, circulație și cu reglementările specifice
MECANIC ÎNTREȚINERE

  • Absolvent de studii tehnice, profil mecanic;
  • Experiența în domeniu constituie un avantaj;

  • Stabilirea diagnosticului și identificarea pieselor care necesită înlocuire;
  • Efectuarea operațiilor de montaj, reparații sau întreținere a utilajelor, diverselor mașini și aparate;

Beneficii:

  • instruire adecvată pentru dobândirea aptitudinilor specifice;
  • posibilitatea de dezvoltare profesională și personală în cadrul companiei;
  • masă caldă;
  • transport în Pașcani pe rutele implementate;
  • abonament medical privat;
  • bonus de performanță;
  • prime și alte beneficii conform CCM;

“Toate candidaturile vor fi vizualizate de către Departamentul Resurse Umane și garantăm tratarea acestora în deplină confidențialitate. Doar candidații care îndeplinesc cerințele posturilor vacante vor fi contactati.”

Vino să faci parte din echipa Pakmaya!

Daca iti doresti sa faci parte dintr – un colectiv de profesionisti asteptam CV –ul tau pe adresa de email: recrutare@pakmaya.ro sau la sediul societatii noastre din Pascani, str. Gradinitei nr.1C.